Tajemnice BOGAtego życia. Zeszyt ćwiczeń dla klasy VI szkoły podstawowej

Wydawinctwo: Jedność Rok wydania: 2017 Autor: Elżbieta Kondrak Ewelina Parszewska Agnieszka Sętorek

1. Słowo „Biblia” znaczy: księga

2. Pismo Święte składa się z: Starego i Nowego Testamentu

3. Stary Testament liczy: 46 ksiąg

4. Nowy Testament liczy: 27 ksiąg

5. Księgi opisujące życie i nauczanie Pana Jezusa to: Ewangelie

6. Słowami Pisma Świętego przemawia do człowieka: Bóg

Opinie - Tajemnice BOGAtego życia. Zeszyt ćwiczeń dla klasy VI szkoły podstawowej

Podobne zadania w kategorii Religia