Planeta Nowa - Zeszyt ćwiczeń do geografii klasa VII

Wydawinctwo: Nowa Era Rok wydania: 2020 Autor: Justyna Knopik, Maria Kucharska, Ryszard Przybył, Kamila Skomoroko, Alina Witek-Nowakowska
1 2

A. Nauka badająca przestrzenne zróżnicowanie działalności gospodarczej człowieka na Ziemi to geografia społeczno-ekonomiczna.

B. Nauka zajmująca się badaniem zróżnicowania przyrodniczego i społeczno-gospodarczego naszej planety to geografia.

C. Nauka badająca poszczególne elementy środowiska przyrodniczego oraz procesy zachodzące na powierzchni Ziemi i w jej głębi to geografia fizyczna.

Opinie - Planeta Nowa - Zeszyt ćwiczeń do geografii klasa VII

Podobne zadania w kategorii Geografia