[ drukuj ]
 
Dla dziewczyn/Czego pragną chłopcy?
Jakie oczekiwania mają faceci?
 
  Pewnie zastanawiałaś się, czego oczekują od ciebie chłopcy. Chciałabyś wiedzieć, jak masz się zachować, co powinnaś powiedzieć, aby on był tobą oczarowany.

Miłość od pierwszego wejrzenia
Wiele dziewczyn marzy o wielkiej miłości na całe życie. Ale czy chłopcy myślą podobnie? Opinie wśród nich są bardzo podzielone. Niektórzy z nich wierzą, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia, sami ją przeżyli i są szczęśliwi ze swą pierwszą dziewczyną. Jednak inni uważają, że jest to totalna bzdura i taka miłość jest tylko możliwa w książkach lub na filmach...

Pierwsza randka
Jeśli jakiś facet wpadnie ci w oko, powstaje dylemat, zaproponować mu randkę, czy nie? Zazwyczaj chłopcy uwielbiają, kiedy się ich adoruje, czują się bardzo dowartościowani. Jednak jest pewna grupa konserwatystów, którzy uważają, że na randkę może zaprosić tylko chłopak. Więc zanim podejmiesz decyzję, musisz się zorientować, jakie on ma poglądy, żeby nie dać plamy.

Publiczne pocałunki
Jesteś przekonana, że faceci lubią się publicznie całować, manifestując w ten sposób uczucia. Część z nich rzeczywiście lubi tak się zachowywać. Uważają, że pocałunek jest sposobem wyrażania miłości. Inni natomiast są zdania, że publiczne całowanie jest nieprzyzwoite i pozwalają sobie w takiej sytuacji jedynie na delikatne przytulenie.

Czy można im zaufać?
Chłopcy lubią opowiadać różne pikantne historie ze swojego życia, często je wymyślają, a z pewnością ubarwiają. Są to jednak zazwyczaj popisy pomiędzy kolegami. Jeśli jednak naprawdę się zakochają, w towarzystwie kolegów nie mówią na ten temat, a zwłaszcza jeśli chodzi kontakty intymne ze swoją ukochaną. Czasami mogą coś opowiedzieć komuś zaufanemu, ale w tym wypadku zachowują się podobnie jak dziewczęta.

Przeczytaj także:

Co zrobić, aby myślał o tobie cały czas

Zrozum swojego chłopaka

Męskie ciało

Skoryguj sylwetkę ubiorem

Stres powoduje tycie

Zadbaj o swoje oczy

Spokojnie, ja dojrzewam

Zanim pojawią się piersi

Czym się różni miesiączka od menstruacji i co to w ogóle jest?

Skąd się biorą zanieczyszczenia skóry?

Pigułka antykoncepcyjna

Ginekolog radzi

Zawładnij jego myślami

Jak sobie poradzić z wakacyjną miłością

Męskie ciało

Zrozum swojego chłopaka

Boję się pierwszej randki


 
     
(c) 2014 portal edukacyjny www.szkola.net