[ drukuj ]
 
Dla dziewczyn/Pierwszy pocałunek
Pierwszy pocałunek jest większym przeżyciem niż akt miłosny
 
  Wybierasz się na pierwszą randkę i masz poważny problem. Umówiłaś się z facetem, który miał wcześniej dziewczynę, ty zaś nigdy nie miałaś chłopaka, nie wiesz więc, jak masz się zachować, w co ubrać, jak uczesać, a tak w ogóle to ty kompletnie nie potrafisz całować! Spokojnie, pomożemy ci, przygotowaliśmy bowiem na tę okoliczność instruktaż całowania.

Kiedy nadejdzie ten właściwy moment, przełknij ślinę, schowaj zęby za ustami, zbliż wolno swoje usta do ust chłopaka i ...

Zaczynaj od bardzo delikatnych pocałunków muskając subtelnie jego wargi. Następnie koniuszkiem języka delikatnie pieść jego wargi, pamiętając o krótkich przerwach i jednocześnie przytrzymując jego usta swoimi.

Jeżeli chcesz zwiększyć napięcie między wami, całuj swojego chłopaka w twarz, oczy, kark i szyję - są to bardzo czułe miejsca, które mile podrażnia nawet sam oddech.

Kiedy wasze ciała będę mieć odpowiednio wysoką temperaturę, możesz zacząć całować bardziej intensywnie i namiętnie.

Jeżeli zacznie szumieć ci w głowie, poczujesz ciepło drugiej osoby, jej zapach i oddech, jest to znak, że możesz przejść do wyrafinowanych pocałunków, zwanych francuskimi.

Pamiętaj, aby intensywność całowania była różna; kiedy zaczniesz całować szybciej, czekaj na reakcję swojego chłopaka. On na pewno da ci sygnał, jakie tempo pocałunków jest dla niego odpowiednie.

Seksuologowie uważają, że całując się można odczuć tyle samo przyjemności, co podczas kochania. Jeżeli podczas pocałunków osiągniesz z chłopakiem nirwanę, to oznacza, że znaleźliście sposób na bezpieczny seks.

Przeczytaj także:

Całować bez kompleksów

Randka a pocałunek

Rebusy - całusy

Czy pocałunki Strzelca są czułe?

Domowe sposoby na piękno

Kochać i być kochanym

Męski ideał
 
     
(c) 2014 portal edukacyjny www.szkola.net